Bulut ÇözümleriVeri Merkezi ve HostingBilişim Teknolojileri DanışmanlığıKurumsal İletişim Çözümleri ve DanışmanlığıDış Kaynak Kullanımı

Kurumsal İletişim Çözümleri ve Danışmanlığı

01. Donanım ve Yazılım Kurulumu

Entegra Bilişim, işletmelerin artan internet ihtiyaçlarına ilişkin yönetilebilir, kesintisiz, anahtar teslim çözüm ve servisler sunmaktadır.

ME

Kuruma özel tahsis edilen fiber optik kablolar üzerinden sağlanan Metro Ethernet, simetrik ve bakır kablo üzerinden sağlanan servislerden farklı olarak yüksek hızlara ulaşılabilen performanslı erişim hizmetidir.

DSL

DSL Servisleri; bakır kablo altyapısı üzerinden asimetrik ve simetrik olarak erişim imkanı sağlayan çözümlerdir. ADSL servisi genellikle telefon altyapısı üzerinden asimetrik internet erişimi, GSHDSL ise bir çift bakır kablo üzerinden simetrik internet erişimi sağlanmasına ilişkin hizmettir.

3G Çözümleri

Karasal altyapıların yetersiz kaldığı durumlarda tam zamanlı sağlanabilen, karasal altyapılarda oluşabilecek kesintilere tahammülü olmayan, kesintisizlik ihtiyacı olan iş uygulamaları için ise yedek olarak konumlandırılabilen GSM tabanlı çözümlerdir.

İnternet ve MPLS çözümleri

Entegra Bilişim, kurumların merkez ofisleri ve şubeleri arasında MPLS ya da noktadan noktaya kapalı devre altyapısının kurulması ve bu altyapı üzerinden kesintisiz ve katma değerli servisler sağlanmasına ilişkin anahtar teslim profesyonel çözümler sunmaktadır.

ENTEGRA BİLİŞİM SANAYİ ve TİCARET A.Ş.

powered by TASARIM STÜDYOSU