Bulut ÇözümleriVeri Merkezi ve HostingBilişim Teknolojileri DanışmanlığıKurumsal İletişim Çözümleri ve DanışmanlığıDış Kaynak Kullanımı

Bilişim Teknolojileri Danışmanlığı

01. Donanım ve Yazılım Kurulumu

Entegra Bilişim, şirketlerin ihtiyacı olan donanım ve yazılımların teminine ilişkin projelendirme ve kurulum hizmetlerini başarı ile gerçekleştirmektedir. Şirketlerin iş hedeflerine ulaşması için bilişim teknolojileri ihtiyaçlarının analiz edilmesi, sürecin etkin şekilde yönetilmesi, donanım ve yazılımların mevcut yapıya entegre edilmesi hizmetlerini profesyonel kadrosu ile sunmaktadır.

02. Güvenlik Analizi

Entegra Bilişim, şirketlerin mevcut altyapısındaki risklerin belirlenmesi, tanımlanması ve risklerin ortadan kaldırılmasına ilişkin süreçleri yönetir. Süreçlerin iyileştirilmesine ilişkin proje planını işletme ile paylaşır.

03. İş Sürekliliği ve Felaket Kurtarma

İş Sürekliliği, bir işletmenin yaşamını etkileyebilecek her türlü kesinti durumunda uygulaması gereken süreç, kural, karar ve etkinliklerden oluşur. Türü ve nedeni ne olursa olsun, herhangi bir kesinti ya da kriz durumunda, organizasyonun kritik iş fonksiyonlarına devam etmesini sağlamak gerekmektedir. Günümüzde işletmeler, herhangi bir felaket durumunda anlık geri dönüş yapabilmelerini sağlamak ve bilgilerini olağan dışı durumlara karşı korumak için çözümlere ihtiyaç duymaktadır. Entegra Bilişim, bu süreçte müşterilerine uçtan uca çözümler sunar.

04. Veri Güvenliği Çözümü

Kurumsal veriler, yoğun rekabet ortamında işletmeler açısından güvenlik tehdidi oluşturmaktadır. Kurumsal verilerin korunması ve veri güvenliğinin sağlanmasına ilişkin yazılım ve donanım temini, süreçlere ilişkin danışmanlık hizmetleri, Entegra Bilişim’in profesyonel ekibi tarafından sağlanmaktadır.

05. Kablolama ve Altyapı Çözümleri

Yapısal kablolama, işletmelerin uygulamalarının sürekliliğinin sağlanması ve altyapıdaki sistemlerin haberleşmesi açısından kritik öneme sahiptir. Bu ihtiyaçların doğru analiz edilmesi, projelendirilmesine ilişkin süreçlerde Entegra Bilişim profesyonel çözümler sunmaktadır.

ENTEGRA BİLİŞİM SANAYİ ve TİCARET A.Ş.

powered by TASARIM STÜDYOSU