Hakkımızda

Entegra Bilişim, bilgi ve teknoloji alanında iş dünyasının ihtiyaçlarına yönelik profesyonel çözümler sunmak amacı ile kurulmuştur.

Şirketlerin BT altyapısının işletimi, desteği ve süreçlerinin yürütülmesine ilişkin her türlü hizmeti bünyesinde barındırmaktadır. Profesyonel hizmetler çerçevesinde müşterilerine bulut çözümleri, kurumsal internet erişimi, veri merkezi ve hosting, 7×24 teknik destek-bakım, eğitim-danışmanlık, kurulum ve dış kaynak kullanımı hizmetleri sunmaktadır. Bilgi teknolojilerindeki gelişime paralel olarak çözüm portföyünü zenginleştirip, bilişimin yeni iş süreçlerine ve bu süreçlerin entegrasyonuna öncülük etmeyi hedeflemektedir.

Süreçlerin tamamında müşteri memnuniyeti ve kaliteyi öncelikli ilke olarak benimseyen Entegra Bilişim, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek servis ve çözümlerini sürekli yenilemektedir.

ENTEGRA’NIN MESAJI

İnternet ve bilişim sektöründeki gelişmeler doğrultusunda, kurumların bilgi ve iletişim teknolojilerini dinamik, rekabetçi şekilde uygulayıp başarılı projelere imza atmayı planlamaktadır.

ENTEGRA BİLİŞİM SANAYİ ve TİCARET A.Ş.

powered by TASARIM STÜDYOSU